Hesap Numaralarımız
Banka: İş Bankası
Şube Kodu: 2400
Hesap No: 2239812
Hesap Sahibi: FATİH ÜÇLER

IBAN:
TR180006400000124002239812
Bilgileri SMS olarak almak için BANKA yazıp 0(850) 220 2525'e SMS gönderebilirsiniz.

Lisans nasıl satın alınır?


Yükleniyor...

 Kocaeli Yazılım programlarının tüm hakları, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde koruma altındadır.

İzinsiz kopyalanması ve kullanılması suç teşkil etmektedir.

Ürünlerimiz

GEÇİCİ VERGİ TAHSİLAT RAPORU

Mükelleflerinizin bir önceki yıla ait Geçici Vergi ödeme tutarlarını toplu olarak, tek tıkla sorgulamanızı ve döküm almanızı sağlar.
Fiyat: 750 TL (KDV Dahil) Bilg. kısıtlaması: Yok
İNCELE
Güncellemeler: Ücretsiz Kurulum: GerektirmezMATRAH ARTIRIM SİHİRBAZI

Bilindiği üzere 7326 Sayılı Kanun'un Matrah ve Vergi Artırımına ilişkin hükümleri çerçevesinde Matrah Arttırımı'nda bulunacak vergi mükellefleri için, Beyanname Düzenleme Programı'na geçmiş yıllara ilişkin matrah bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Program bu bilgileri toplu olarak, tek tıkla sorgular, BDP'ye aktarım için XML dosyalarını hazırlar, mükellefe iletilmek üzere detaylı Matrah Artırım Raporu hazırlar. Size yalnızca mükellefi bilgilendirmek ve onay almak kalır.

Mali Müşavirin kendisi için yapacağı matrah artırım işlemi, aktif faaliyette bulunması şartıyla ücretsizdir. Kendiniz için doğrudan demo üzerinden ücretsiz bir şekilde matrah artırımı yapıp yazılımı inceleyebilirsiniz.

Program hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.
Fiyat: 750 TL (KDV Dahil) Bilg. kısıtlaması: Yok
DEMO İNDİR
Güncellemeler: Ücretsiz Kurulum: OtomatikE-TEBLİGAT TAKİP

Birden fazla vergi mükellefinin elektronik tebligatlarının takip edilmesi gerektiğinde, her mükellef için tebligatları ayrı ayrı hesaplardan manuel olarak sürekli kontrol etmek vakit kaybına ve iş yüküne neden olmaktadır. Ayrıca tebligatların gözden kaçırılma olasılığı yüksektir.

E-Tebligat Takip Programı, sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa tebligatları otomatik olarak kontrol eder. Yeni bir tebligat alındığında sizi görsel ve sesli olarak bilgilendirir.

Yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere, mükelleflerin 'İnternet Vergi Dairesi' şifrelerini veya mükellefin 'Kimlik Bilgilerini' programa tanımlamanız yeterlidir.

Program bilgisayarınız açıldığında otomatik olarak devreye girecek olup, kontrol saati geldiğinde, otomatik olarak tebligat kontrolü yapacak olup, yeni bir tebligat alınması durumunda, terciğinize bağlı olarak sizi görsel ve sesli olarak bilgilendirir.

Yani tebligatları kontrol etmek için sizin birşey yapmanıza gerek yok! Otomatik çalışır!
Fiyat: İnceleyiniz Bilg. kısıtlaması: Yok
İNCELE
Güncellemeler: Ücretsiz Kurulum: GerektirmezE-BEYANNAME BROWSER
  • Otomatik oturum açma-kapatma
  • Beyanname ve tahakkuk fişlerini tek tuşla indirme, yazdırma
  • Beyanname ve tahakkuk fişlerini müşterilerinize e-posta, fax ve sms olarak gönderme
Program hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.
Fiyat: 800,00 TL (KDV Dahil) * Yıllık Ücret: Var
DEMO İNDİR
Güncellemeler: Ücretsiz Kurulum: Gerektirmez
Bilg. kısıtlaması: YokECZANE FATURA İŞLEME SİHİRBAZIEcza depolarının sisteminden aldığı fatura bilgilerini, muhasebe programınıza aktarım yapmak için gerekli olan dosyayı hazırlar. Bu dosyayı muhasebe programınıza göstererek faturalarınızı kolayca işlersiniz. Yalnızca birkaç dakikada, üstelik hatasız olarak!

Program hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.
Fiyat: 750,00 TL * Kurulum: Gerektirmez
DEMO İNDİR
Aylık/Yıllık Ücret: Var (İlk yıl ücretsiz - Yıllık 500 TL)
Bilg. kısıtlaması: YokPOS SORGULAMA SİHİRBAZI

KDV beyannamesinde beyan edilen kredi kartlı satış bilgilerini sorgular ve excel listesi olarak rapor eder. Müşterilerinizin internet vergi dairesi şifrelerini bir defa tanımlayın(yetkiniz varsa kendi hesabınızı tanımlamanız yeterlidir) ve dönem seçip sorgulaya tıklayın. Birkaç dakika içerisinde raporunuz hazır.

Program hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.
Fiyat: 75,00 TL (Yıllık) * Aylık/Yıllık Ücret: Yok
DEMO İNDİR
Güncellemeler: Ücretsiz Kurulum: Gerektirmez
Bilg. kısıtlaması: Tek BilgisayarSİGORTALI EKSİK GÜN RAPORU

Sigortalı çalışanların, hastanelerden almış oldukları İş Göremezlik Raporları'nı, toplu olarak, tek tıkla sorgulamanızı ve döküm almanızı sağlar.
Fiyat: 120 TL (Yıllık) * Bilg. kısıtlaması: Yok
İNCELE
Güncellemeler: Ücretsiz Kurulum: GerektirmezTOPLU EK-8 BİLDİRİMİ (MUHTASAR E-BİLDİRGE BİRLEŞİMİ NEDENİYLE YAPILAN BİLDİRİM)

Bilindiği üzere Muhtasar Beyanname ile Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesi (E-Bildirge)'nin birleşmesi sebebiyle Maliye kayıtları ile SGK kayıtlarının 31.03.2017 tarihine kadar birbiriyle eşleştirilmesi gerekmektedir. Her bir SSK dosyası için Yeni Ünite Kodu, Eski Ünite Kodu, Sıra Numarası, İl Kodu, Aracı Kodu, Maliye kayıtlarındaki şube bilgileri ayrı ayrı alanlara girilmesi gerektiğinden tüm mükellefler için bu işlemin yapılması uzun zaman almaktadır. Ayrıca SGK dosya numarasının uzunluğundan dolayı bu bilgileri hatasız olarak girmek büyük dikkat gerektirir. Bu uygulama aracılığıyla tüm mükelleflerinize ait SGK dosyalarını birkaç tıklamayla kısa zamanda maliyeye bildirmiş olacaksınız.
Fiyat: 750 TL (KDV Dahil) Bilg. kısıtlaması: Yok
İNCELE
Güncellemeler: Ücretsiz Kurulum: GerektirmezBDP GÜNCELLEYİCİ

Beyannamelerinizi düzenleyip göndermek için Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı BDP programını kullanıyorsanız artık güncellemeleri takip etmek zorunda değilsiniz. Yazılımı bir defa indirip çalıştırmanız yeterli. Uygulama periyodik aralıklarla güncellemeleri kontrol edecek, güncelleme yayınlandığında otomatik olarak güncelleyecek ve size bilgi verecektir.
Fiyat: Ücretsiz Aylık/Yıllık Ücret: Yok
İNDİR
Güncellemeler: Ücretsiz Kurulum: Gerektirmez
Bilg. kısıtlaması: YokNot: (*) 224 nolu Gelir Vergisi Genel Tebliği uyarınca stopaj alıcıya aittir.