Hesap Numaralarımız
Banka: İş Bankası
Şube Kodu: 2400
Hesap No: 2239812
Hesap Sahibi: FATİH ÜÇLER

IBAN:
TR180006400000124002239812
Bilgileri SMS olarak almak için BANKA yazıp 0(850) 220 2525'e SMS gönderebilirsiniz.

Lisans nasıl satın alınır?


Yükleniyor...

 Kocaeli Yazılım programlarının tüm hakları, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde koruma altındadır.

İzinsiz kopyalanması ve kullanılması suç teşkil etmektedir.

Gizlilik Sözleşmesi

Kocaeli Yazılım Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Çevrimiçi hizmetlerimizin kullanımı sırasında erişim güvenliğinizi taahhüt ediyoruz. Web Sitemizi kullanırken paylaştığınız kişisel ve özel bilgileriniz tarafımızca gizli bilgi niteliğindedir. Bu gizlilik sözleşmesinde kullanıcılardan toplanan bilgilerin nasıl kullanılacağını açıklanmaktadır. Web Sitemizi kullanmadan ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan önce lütfen bu gizlilik sözleşmesi okuyunuz. Bu Web Sitesini kullanarak, gizlilik sözleşmesinde açıklanan kişisel bilgilerinizin kullanımı ve saklanması hakkındaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.


1) Kişisel Bilgilerin Toplanması
Herhangi bir servisimize kayıt talebiniz sırasında, Web Sitemiz isminiz, mail adresiniz gibi bilgileri online form aracılığı ile sizden talep edebilir. Web sitemizi kayıtsız olarak dolaşmak için herhangi bir bilgi paylaşmak zorunda değilsiniz.
2) Kişisel Bilgilerin Kullanımı
Bu bilgileri Web Sitemize girişiniz sırasında, giriş bilgilerinizi onaylamak amacıyla, kayıt sırasında bilgilerin kontrol edilmesi, tarafınızdan gelen arama taleplerinizi yanıtlamak, sitemizin talepleri karşılamak için içeriğinin değiştirilmesi ve geliştirilmesi, güncellenen servislerimizin bilgilerini ve uyarıların tarafınıza iletilmesi için kullanılabilmektedir. Tarafınızca sağlanan Kredi Kartı bilgileri veya herhangi ödemeye ilişkin bilgiler, talep edilen hizmetleri sunmak için kullanılacaktır.
3) Kişisel Bilgilerin Açıklanması

Kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara asla paylaşılmaz. Servislerimizi sunma gereksinimi kapsamında gereken, özel olmayan bilgileriniz ifşa edilebilir. Gizlilik sözleşmesindeki şartları uygun olarak, kişisel bilgileriniz tamamen tarafımızca gizlidir. İlgili yasalar veya mahkeme kararı olmadıkça, Kişisel bilgileriniz izniniz olmadan asla yayınlanmayacaktır.

4) Güncellemelerin ve uyarıların E-posta ile bildirimi
Bizden e-posta güncellemeleri ve uyarıları almayı kabul etmek koşulu ile ilgilinizi çekebilecek yeni hizmetlerimiz hakkında size bilgi göndermek amacıyla kişisel bilgileriniz kullanılabilir. Eğer bizden bu şekilde e-posta almak istemiyorsanız, bizimle irtibata geçip, talebiniz doğrultusunda e-posta listemizden çıkarılacaksınız.
5) Yabancı Site Linkleri

Bu Web Sitesi üçüncü kişiler tarafından kurulan ve işletilen Website linkleri içerebilmektedir. Bu yabancı sitelerin kendi gizlilik sözleşmeleri bulunmaktadır, bu siteler ile etkileşim durumunda bu sözleşmelerin incelenmesini tavsiye ederiz. Web sitelerini ziyaretleriniz sırasında sizin sağladığınız veya internet cookie’leri tarafından toplanan bilgileri onlar yöneteceklerdir.

Yabancı siteler tarafından hazırlanan reklam araçları sitemizde kullanılabilir. Bu web reklam araçları aracılığı ile sitemizin kullanıcılarına yönelik reklamlar verilebilir.

 

Bu gizlilik sözleşmesi, yabancı siteler ziyaretiniz durumunda bilgilerinizin bu siteler tarafından kullanımını ve toplanmasını kapsamaz, buna bağlı olarak, sayfalarımızdan bağlantı ile gidebileceğiniz bu web sitelerinin içerikleri hakkında hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul edilmez.
6) Güvenlik Uygulamalarımız

Kişisel Bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak amacı ile Web Sitemizde güvenlik yazılımı, sistem ve güvenlik prosedürleri gibi gerekli gelişmiş teknoloji araçları kullanılmaktadır. Güvenlik sisteminin kusursuz olması için sistem düzenli olarak gözden geçirilip gerektiğinde güncellemeler ve yükseltmeler yapılıp güvenlik prosedürleri yenilenmektedir.


Hesabınıza giriş yapmak için benzersiz kullanıcı adı ve şifreniz olacaktır. Hesabınızın güvenliği için bu bilgileri kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir.

 

Bu web sitesi ile etkileşim halinde virüs, truva atı, solucan veya eşdeğeri bir yazlımın bilgisayarınıza giremediğinden emin olmalısınız. Bilgisayarınıza zarar verebilecek virüs, solucan veya eşdeğer herhangi bir neden ile sisteminizde oluşabilecek herhangi bir zarar için sorumluluk kabul edilmemektedir.
7) Gizlilik Sözleşmesinin Değiştirilmesi
Gizlilik politikası gereği yaptığımız değişikliklerden haberdar olmanız için periyodik olarak bu gizlilik sözleşmesini gözden geçirmemizi öneririz. Gizlilik sözleşmesinde bir değişiklik olması durumunda, sol üst köşede bulunan "son güncelleştirme tarihi"’ni güncelleyeceğiz. Aksi belirtilmediği sürece gizlilik sözleşmesinin son sürümü önceki sürümlerinin yerine geçer.
6) Bize Ulaşın

Bu gizlilik politikası hakkında endişeleriniz veya sorularınız varsa, lütfen bize e-posta gönderin: