Hesap Numaralarımız
Banka: İş Bankası
Şube Kodu: 2400
Hesap No: 2239812
Hesap Sahibi: FATİH ÜÇLER

IBAN:
TR180006400000124002239812
Bilgileri SMS olarak almak için BANKA yazıp 0(850) 220 2525'e SMS gönderebilirsiniz.

Lisans nasıl satın alınır?


Yükleniyor...

 Kocaeli Yazılım programlarının tüm hakları, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde koruma altındadır.

İzinsiz kopyalanması ve kullanılması suç teşkil etmektedir.

Sigortalı Eksik Gün Raporu güncellemesi hk.
SGK sistemindeki değişiklik nedeniyle oturum açma hatası yaşanan Sigortalı Eksik Gün Raporu hizmetimizle ilgili güncelleme yayınlanmıştır.


TOPLU EK-8 Bildirimi HAKKINDA (MUHTASAR E-BİLDİRGE BİRLEŞİMİ NEDENİYLE YAPILAN BİLDİRİM)
Bilindiği üzere Muhtasar Beyanname ile Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesi (E-Bildirge)'nin birleşmesi sebebiyle Maliye kayıtları ile SGK kayıtlarının 31.03.2017 tarihine kadar birbiriyle eşleştirilmesi gerekmektedir.

Her bir SSK dosyası için Yeni Ünite Kodu, Eski Ünite Kodu, Sıra Numarası, İl Kodu, Aracı Kodu, Maliye kayıtlarındaki şube bilgileri ayrı ayrı alanlara girilmesi gerektiğinden tüm mükellefler için bu işlemin yapılması uzun zaman almaktadır. Ayrıca SGK dosya numarasının uzunluğundan dolayı bu bilgileri hatasız olarak girmek büyük dikkat gerektirir.

Uygulamamız aracılığıyla tüm mükelleflerinize ait SGK dosyalarını birkaç tıklamayla kısa zamanda maliyeye bildirmiş olacaksınız.

Uygulamaya buradan erişebilirsiniz.


Geçici Vergi Ödeme tutarlarının tek tıkla toplu olarak sorgulanması hk.
Geçici Vergi Tahsilatları'nı toplu olarak, tek tıkla sorgulamak için http://gvr.kocaeliyazilim.com adresindeki hizmetimizi kullanabilirsiniz.


Selçuk Ecza Deposu fatura aktarım sorunu giderildi
E-Fatura ile ilgili fatura aktarım sorunuyla ilgili çalışmalar tamamlanmıştır.


As Ecza Deposu fatura aktarım sorunu giderildi
E-Fatura ile ilgili fatura aktarım sorunuyla ilgili çalışmalar tamamlanmıştır.


E-Beyanname Browser 2.1.1.1 güncellemesi yayınlandı
- GİB tarafından getirilen iki istek arası 1 saniye bekleme zorunluluğuyla ilgili çalışmalar yapıldı. - Hızlı aramadaki yükleme tarih aralığından kaynaklanan problem giderildi.


Sunuculardaki arıza hk.
Değerli müşterimiz,

07.11.2016 20:30 - 08.11:2016 06:55 saatleri arasında sistemlerimize erişimde problemler yaşanmıştır. Gerekli müdahaleler yapılmış olup çalışmalar henüz tamamlanabilmiştir.

GİB entegrasyonlarındaki problemler ile ilgili çalışmalar devam etmektedir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Edak Ecza Kooperatifi, faturalarındaki farklar hk.
Edak Ecza Kooperatifi faturalarındaki tutar farklılıkları düzeltildi.


E-Beyanname sistemindeki sorun hk.
Gelir İdaresi Başkanlığı'nın E-Beyanname sistemindeki sorundan kaynaklı, sistemle ilişkili uygulamalarda hata alabilirsiniz. Sorun programlardan değil, Gelir İdaresi Başkanlığı sisteminden kaynaklanmaktadır. Gelir İdaresi Başkanlı'nın çalışmaları devam etmekte olup, sorun giderilene kadar bekleyiniz.


Matrah Arttırımı Raporu hk.
Matrah Arttırım Raporu uygulamamız hizmete girmiştir. Mükelleflere ait 2011-2015 yılları arasındaki tüm beyannameler ile Beyanname Düzenleme Programı'na veri aktarım dosyalarını tek tıkla indirmek için matrah.kocaeliyazilim.com Fiyat: 50TL


E-Tebligat Takip programı yayınlandı
Mükelleflerinizin elektronik tebligatlarını toplu ve periyodik olarak otomatik sorgulayan, yeni bir tebligat alındığında tebligat bilgilerinin yanısıra tebligat dosyasını bilgisayarınıza otomatik indiren E-Tebligat Takip programımız yayınlanmıştır. Programa www.tebligattakip.com adresinden erişebilirsiniz.