Hesap Numaralarımız
Banka: İş Bankası
Şube Kodu: 2400
Hesap No: 2239812
Hesap Sahibi: FATİH ÜÇLER

IBAN:
TR180006400000124002239812
Bilgileri SMS olarak almak için BANKA yazıp 0(850) 220 2525'e SMS gönderebilirsiniz.

Lisans nasıl satın alınır?


Yükleniyor...

 Kocaeli Yazılım programlarının tüm hakları, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde koruma altındadır.

İzinsiz kopyalanması ve kullanılması suç teşkil etmektedir.

Matrah Artırım Sihirbazı

Nedir?
Bilindiği üzere 7143 Sayılı Kanun'un Matrah ve Vergi Artırımına ilişkin hükümleri çerçevesinde Matrah Arttırımı'nda bulunacak vergi mükellefleri için, Beyanname Düzenleme Programı'na geçmiş yıllara ilişkin matrah bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Program bu bilgileri toplu olarak, tek tıkla sorgulamanızı ve döküm almanızı sağlar.

Nasıl Çalışır?
E-Beyanname şifrenizin girilmesi ile, defterini tuttuğunuz tüm mükelleflere ait 2013-2017 yılları arasındaki (eski mali müşavirin gönderdikleri de dahil) tüm beyannameler E-Beyanname'den otomatik olarak indirilir. Beyannameler okunarak rapor ile birlikte Beyanname Düzenleme Programı'na aktarım dosyaları hazırlanır.

Beyanname Düzenleme Programı'na bilgileri ben mi gireceğim?
Elbette hayır. Sorgulama sonucunda üretilecek olan rapor ile birlikte, mükellefin beyannamelerinin yanısıra beyanname düzenleme programına aktarım için gerekli XML dosyaları'da otomatik olarak üretilecektir. Beyanname Düzenleme Programı'ndaki Dosya / Aç menüsünü üzerinden XML dosyasını göstererek verileri BDP'ye otomatik olarak aktarabilirsiniz.

- Matrah artırım işlemleri için gerekli bilgiler beyannamelerden otomatik olarak okunacak, gerekli hesaplamalar yapılarak, gerekli dosyalar ve beyannameler masaüstünüzdeki Matrah Artırım Sihirbazı klasörüne kaydedilecektir.

- Beyanname Düzenleme Programı'nda Dosya / menüsü üzerinden ilgili XML dosyasını göstererek bilgilerin BDP'ye otomatik olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

- Önceki mali müşavirin beyan ettiği beyannameler de otomatik olarak tespit edilecektir. Düzeltme beyannameleri ile ilgili olarak tüm beyannameler çapraz kontrole tabi tutulacak olup, son onaylanan beyanname dikkate alınacaktır.

- Vergi oranları/Faaliyet dönem sayısı vb. vergi tutarını etkileyebilecek alanları mutlaka kontrol ediniz!

- MATRAH ARTTIRIMINDA BULUNMAK İSTEMEDİĞİNİZ DÖNEMLERE İLİŞKİN VERİLERİ SİLMEYİ/ÇIKARMAYI UNUTMAYINIZ!

Yalnızca E-Beyanname bilgilerini girmeniz ve mükellef seçmeniz yeterlidir. Diğer işlemler otomatik olarak yapılacaktır.


Programı İndir
Lisans ücreti yalnızca 250 TL * KDV Dahil'dir. Bilgisayar kısıtlaması yoktur. Tek bir lisans satın alarak istediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Sorularınız için 0850 220 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.
(*) 224 nolu Gelir Vergisi Genel Tebliği uyarınca stopaj alıcıya aittir.