Hesap Numaralarımız
Banka: İş Bankası
Şube Kodu: 2400
Hesap No: 2239812
Hesap Sahibi: FATİH ÜÇLER

IBAN:
TR180006400000124002239812
Bilgileri SMS olarak almak için BANKA yazıp 0(850) 220 2525'e SMS gönderebilirsiniz.

Lisans nasıl satın alınır?


Yükleniyor...

 Kocaeli Yazılım programlarının tüm hakları, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde koruma altındadır.

İzinsiz kopyalanması ve kullanılması suç teşkil etmektedir.

Matrah Artırım Sihirbazı

Nedir?
Bilindiği üzere 7326 Sayılı Kanun'un Matrah ve Vergi Artırımına ilişkin hükümleri çerçevesinde Matrah Arttırımı'nda bulunacak vergi mükellefleri için, Beyanname Düzenleme Programı'na geçmiş yıllara ilişkin matrah bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Program bu bilgileri toplu olarak, tek tıkla sorgulamanızı ve döküm almanızı sağlar. Sözde değil özde tam otomatiktir. Siz kahvenizi içerken bütün işlemleri otomatik yapar :)

Mali Müşavirin kendisi için yapacağı matrah artırım işlemi, aktif faaliyette bulunması şartıyla ücretsizdir. Kendiniz için doğrudan demo üzerinden ücretsiz bir şekilde matrah artırımı yapıp yazılımı inceleyebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?
E-Beyanname şifrenizin girilmesi ile, defterini tuttuğunuz tüm mükelleflere ait 2016-2020 yılları arasındaki (eski mali müşavirin gönderdikleri ve bugün dahi verilmiş olsa düzeltme beyannameleri de dahil) tüm beyannameler E-Beyanname'den otomatik olarak indirilir. Beyannameler okunarak rapor ile birlikte Beyanname Düzenleme Programı'na aktarım dosyaları hazırlanır. Aşağıda ekran görüntüleriyle birlikte detaylı anlatım mevcuttur.

Şifre Girişi

E-Beyanname şifresi girilir.


Mükellef Seçimi

Mükellef listeniz otomatik olarak tespit edilir. Matrah Artırımı yapmak istediğiniz veya tüm müşterilerinizi seçebilirsiniz.


Otomatik Beyanname Tespiti

Tüm beyannameler otomatik olarak tespit edilir ve indirilir. 01.01.2016 - Bugün arası tüm beyannameler aranacaktır. Eski mali müşavirin verdiği beyannameler tespit edilecektir. Düzeltme beyannamelerinden en güncel olan dikkate alınacaktır.


Herşey hazır :)

Matrah artırım işlemleri ile ilgili tüm hesaplamalar yapılmış, BDP Aktarım dosyaları, Mükellefe iletilmek üzere yazıcı dostu Matrah Artırım Raporları ve Beyannameler masaüstünüzde "Matrah Artırım Sihirbazı" klasörüne kaydedilmiştir.


Matrah Artırım Sihirbazı Klasörü

Masaüstünüzdeki Matrah Artırım Sihirbazı klasörünün içine her mükellef için ayrı bir klasör açılmıştır.


Mükellef Klasörü

Mükellef klasörünün içerisinde 7326 sayılı kanuna göre hazırlanmış yazıcı dostu Matrah Artırım Raporu Excel dosyası, BDP Aktarım Dosyaları ve Beyannameler klasörleri yer almaktadır.


Beyannameler Klasörü

Beyannameler klasöründe GELIR/KURUMLAR/KDV klasörleri yer alır. Klasörlerin içerisinde dosya adı beyan dönemi olacak şekilde mükellefin beyannameleri yer alır


BDP Aktarım Dosyaları

BDP Aktarım Dosyaları klasöründe "Beyanname Düzenleme Programı"na veri transferi için gerekli XML dosyaları yer alır.
Beyanname Düzenleme Programı

"Beyanname Düzenleme Programı"nda Dosya/Aç menüsü üzerinden ilgili dosyalar seçilerek veriler BDP'ye aktarılır.


Matrah Artırım Raporu

7326 sayılı kanuna göre mükellef için hazırlanan raporda gerekli tüm bilgiler yer almaktadır. Yazıcı dostu tasarlanan raporu yazdırarak veya e-posta ile mükellefe iletebilirsiniz.
Nasıl lisans satın alabilirim?

"MATRAH-12345678" örneğindeki gibi MATRAH-E-BEYANNAME KULLANICI kodu havale açıklamasıyla ödemeyi yaptıktan sonra bu sayfanın üst kısmındaki menüden aktivasyon formunu doldurmanız yeterlidir. Aynı gün içerisinde aktivasyon işlemi yapılıp tarafınıza E-Posta ve SMS ile bilgi verilecektir.

Hesap Sahibi: FATİH ÜÇLER / IBAN: TR180006400000124002239812- Vergi oranları/Faaliyet dönem sayısı vb. vergi tutarını etkileyebilecek alanları mutlaka kontrol ediniz!

- MATRAH ARTTIRIMINDA BULUNMAK İSTEMEDİĞİNİZ DÖNEMLERE İLİŞKİN VERİLERİ SİLMEYİ/ÇIKARMAYI UNUTMAYINIZ!

Yalnızca E-Beyanname bilgilerini girmeniz ve mükellef seçmeniz yeterlidir. Diğer işlemler otomatik olarak yapılacaktır.


Programı İndir
Lisans ücreti yalnızca 750 TL * KDV Dahil'dir. Bilgisayar kısıtlaması yoktur. Tek bir lisans satın alarak istediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Satış öncesi sorularınız için 0850 220 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.
(*) 224 nolu Gelir Vergisi Genel Tebliği uyarınca stopaj alıcıya aittir.