Hesap Numaralarımız
Banka: İş Bankası
Şube Kodu: 2400
Hesap No: 2239812
Hesap Sahibi: FATİH ÜÇLER

IBAN:
TR180006400000124002239812
Bilgileri SMS olarak almak için BANKA yazıp 0(850) 220 2525'e SMS gönderebilirsiniz.

Lisans nasıl satın alınır?


Yükleniyor...

 Kocaeli Yazılım programlarının tüm hakları, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde koruma altındadır.

İzinsiz kopyalanması ve kullanılması suç teşkil etmektedir.

Eczane Fatura İşleme Sihirbazı / Eczanelerin faturalalarını muhasebe programına aktarma programı


Eczane Fatura Aktarma Sihirbazı, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, eczane faturalarını internet üzerinden doğrudan ecza depolarından alıp, muhasebe programınıza aktarmanızı sağlayan yazılımdır.
Eczane Fatura İşleme Sihirbazı
Fatura işleme, kontrol etme sıkıntısına son!
Artık ecza depolarına ait faturaları işlemek zorunda değilsiniz. Program ecza depolarının internet sitesinden aldığı faturaları muhasebe programınıza birkaç dakika içerisinde otomatik olarak işliyor.


B formu mutabakatına son!
Faturalarınız, ecza depolarının internet sitesinden aktarıldığı için rakamlarda farklılık olmayacağı için Ba-Bs formu mutabakatınada gerek olmayacaktır.

Gelmeyen fatura sıkıntısına son!
Artık müşteriniz eksik fatura gönderse bile faturalarınız kayıtdışı kalmayacak. Program faturaları ecza depolarının sisteminden aldığı içi, eksik faturaları tespit edebileceksiniz.
Kimler kullanıyor
Programı İndir (Demo sürüm)
Programı denemek için yukarıdaki linke tıklayarak programı indirebilirsiniz. Eğer programı çalıştırdığınızda hata mesajı alıyorsanız buraya tıklayarak indireceğiniz programı bilgisayarınıza kurduktan sonra tekrar deneyiniz.

Lisans ücreti yalnızca 750 TL * 'dir. Herhangi bir süre veya bilgisayar sayısı kısıtlaması yoktur. Tek bir lisans satın alarak istediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Satış öncesi sorularınız için 0850 220 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.
(*) 224 nolu Gelir Vergisi Genel Tebliği uyarınca KDV ve Stopaj vergisi alıcıya aittir.